ÖVRIGT / Diverse / Papperskorg 13824341
nr 1382 4341
Papperskorg
Lucari, Holland. Höjd: 26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:17:44
150 kr
200 kr
250 kr